Home » Hodnotenie klientov

Hodnotenie klientov

Danny Jackson

Posledných 13 rokov som hral profesionálne futbal s vysokým nasadením pre Leeds United a teraz so Seattle Sounders. V priebehu mnohých vyčerpávajúcich stretnutí a tréningov sa moje telo muselo vyrovnať s množstvom opotrebovania a následne každý môj tréning bol sprevádzaný intenzívnou a trvalou bolesťou. V Spojených štátoch mám prístup k najlepšej športovej zdravotnej starostlivosti, ktorá však odstránila vždy iba najakútnejšie problémy, ale neodstránila podstatu mojich zdravotných potiaží.

Vaše služby mi boli odporučené ako alternatíva a kombinácia k službám fyzioterapeuta a chiropraktika. Šiel som do toho s otvorenou mysľou a presvedčením, že to stojí za to skúsiť. Po prvom stretnutí a terapii svalovej harmonizácie môžem výsledky opísať len ako skutočne zázračné. Každá časť môjho tela, ktorá nebola už dlho v poriadku, boli ihneď späť v synchronizácii s telom a dokonca bolestivosť hamstringov odznela ako aj ich slabosť a stuhnutosť.

Môžem plne odporučiť služby, ktoré poskytujete tak pre športovcov, ako aj pre ostatných, ktorí chcú nájsť rýchle a trvalé riešenie svojich fyzických problémov. Robíte naozaj veľké pokroky.

Fiona Haughton

Mala som veľmi intenzívne životné obdobie z dôvodu rozbehnutia môjho nového podnikania a to sa odzrkadlilo na mojom tele. Trpela som so veľkými bolesťami krčnej chrbtice, ramien a bedrových kĺbov.

Bolesť sa zhoršovala až do tatej miery, že mi prerušovala spánok.

Chcela by som Vám poďakovať za to, že ste mi tak rýchlo zabezpečili termín na konzultáciu a liečbu. Úplne ste odstránili moje bolesti a stuhnutosť môjho krku a ramena. Je zrejmé, že ste liečili príčinu a nielen symptómy.

Ďakujem za takú rýchlu a odbornú liečbu, ktorú môžem s istotou odporučiť každému, kto trpí bolesťou bedier, chrbta alebo krku.

 

David Miller

Ak by Vaše auto malo 3 roky a potrebovalo by nové brzdy, pneumatiky, alebo výmenu oleja, čo by ste urobili? Pravdepodobne by ste ho objednali do servisu a zaplatili by ste za všetko, čo je potrebné na to, aby sa auto stalo plnohodnotným.

A pozrime sa teraz na naše telo? Ako sa venujeme telu? Je moje telo stále fit? Chodím hrať tenis 3x do týždňa, chodím pravidelne cvičiť do fitness, ale robím to správne? Je moje telo schopné sa vhodne vysporiadať s tým ako cvičím? Odpoveď je jednoduchá, nie je.

Preto som sa rozhodol objednať si sedenie u ShiFu Jasona, aby som sa dozvedel viac o jeho jedinečnom liečení. ShiFu mi po 2 minutách vyšetrenia (jednalo sa o jednoduchý pohyb ľavou nohou) povedal, že môj problém je v bedrovom kĺbe. Po absolvovaní celej terapie som ihneď pocítil, že poskytol kompletnú opravu môjmu telu.

Počas sedení budete ohromení tým, čo Vaše telo dokáže robiť, ale tiež čo už nie je schopné robiť. Budete zrazu cítiť nával fyzickej sily, sviežosti, radosti, pocítite silnú motiváciu a vo všeobecnosti sa budete cítiť oveľa lepšie vo Vašom vlastnom tele.

Môžem len kategoricky konštatovať, že ShiFu Jason prináša svojim klientom navrátenie strateného fyzického zdravia a moja investícia do tela sa mi vrátila mnohokrát späť. Môj život je aktívnejší a opäť plnohodnotný. Bez váhania odporúčam ShiFu Jasona všetkým kto majú akékoľvek problémy. Teším sa na ďalšie jeho terapie.

David Roberts

Píšem, aby som prejavil rešpekt k zručnostiam, humoru a energii, s akými sa venujete Vašim klientom počas tréningov.

Po mojej vlastnej skúsenosti s Vašou jedinečnou metódou bez váhania odporúčam Vaše služby jednotlivcom, športovým klubom ako aj firmám, ktoré dbajú o zdravie svojich zamestnancov.

Vynikajúce!

 

Helen Walsh

Moje obľúbené športové aktivity ako vytrvalostný beh a Jiu Jitsu mi začali spôsobovať bolesti a moje kĺby a svaly neustále vykazovali veľké zaťaženie a stres, ktoré vyústili do častých zranení. Vyskúšala som množstvo športových terapií – od liečebných športových masáží po akupunktúru. Nedávno mi bol predstavený koncept terapie ShiFu Jasona, terapia svalovej harmonizácie. Nemám kvalifikáciu, aby som Vám vysvetlila teóriu ako to celé funguje, ale  môžem určite potvrdiť účinnosť tejto terapie. Cvičenia sú jemné a bezbolestné, ale výsledky sú okamžité a verím, že môžu byť prínosom pre širokú škálu ľudí, nielen pre športovcov.

Všetkých, čo už odskúšali bolestivé športové masáže, alebo bolestivé naprávanie chiropraktikom, veľmi odporúčam terapie ShiFu Jasona, ktoré sú bez stresu a bezbolestné, sú vynikajúcou alternatívou pre liečenie všetkých.

Iain Buchan

S určitým obavami som zavolal ShiFu Jasonovi, aby mi pomohol znovu získať svoju kondíciu. Keď som hral pre medzinárodný hokejový klub, mal som nejaké vedomosti o tréningových programoch, ale nedokázal som sa celkom stotožniť s Jasonovými technikami.

Som hráčom v strednom veku a pociťujem chronický nedostatok fyzickej kondície. Počas tréningov som dlho na nohách a začal som mať bolesti kolien.

Terapie trvali niekoľko týždňov, ShiFu Jason sa zameriaval na všetky moje problémy. Teraz sa cítim opäť bez ťažkostí, bez bolesti a zároveň cítim, že kvalita môjho života je späť. Bez akýchkoľvek obáv, potvrdzujem, že výsledky úsilia ShiFu Jason značne prekročili moje očakávania!

Pre každého, kto sa snaží zlepšiť svoju kondíciu, či už je to amatér alebo profesionál, alebo sa snaží zbaviť nadváhy,  veľmi odporúčam služby ShiFu Jasona.

 

Kate Williams

Píšem, aby som Vám poďakovala za Vašu pomoc a podporu, keď som bol diagnostikovaná s typom mozgového nádoru známeho ako vestibulárny schwannom, alebo neurinon akustiku.

Pri chirurgickom zákroku bolo potrebné vyoperovať nádor nachádzajúci sa vo vnútornom uchu, čo prinášalo veľké riziko poškodenia centra mojej rovnováhy.

Cvičenia, ktoré ste ma naučili počas našich tréningov, mi pomohli zlepšiť stabilitu/rovnováhu pred chirurgickým zákrokom, čo znamenalo, že som mohla začať chodiť bez pomoci už 5 dní po zákroku. Všetci fyzioterapeuti boli v úžase a neverili vlastným očiam. Moja schopnosť pohyblivosti bez problémov kontroly rovnováhy mi dali priepustku z nemocnice už 10 dní po operácii, bežne trvá hospitalizácia takýchto stavov 3 týždne.

Fyzioterapeuti a pracovníci oddelenia boli tak ohromení mojim pokrokom, že súhlasne potvrdili, že každý pacient s touto diagnózou by sa mali pripraviť na operáciu rovnakým spôsobom.

Bez Vašich odborných znalostí a Vášho optimizmu, ktorým ste ma stále poháňali dopredu, by môj návrat do bežného života trval oveľa dlhšie.

 

Matthew Emmott

15 rokov sa venujem súťažne kulturistike a klasickým fitness kondičným tréningom. Myslel som si, že chápem ako telo funguje, a že viem ako ho správne trénovať.

Potom som sa stretol so ShiFu Jasonom a všetko sa zrazu zmenilo k lepšiemu. Vášeň a energia, ktorú dáva do toho, čo robí, je nezmerateľná. Počas 4 týždňov spolupráce so ShiFu som sa dozvedel viac ako za posledných 15 rokov svojho života. Kiež by som ho spoznal skôr. Už po pár sedeniach som si začal uvedomovať ako telo spolupracuje a ako sa zlepšila rovnováha pri mojich tréningoch ale aj v každodennom živote.

To, čo ShiFu Jasona odlišuje od ostatných, je to, že sa mu podarilo zmeniť a zlepšiť nielen moje fyzické pohyby, ale aj môj mentálny prístup k tréningu, čo podľa mňa predstavuje významný krok k ďalšiemu zlepšovaniu sa v budúcnosti.

ShiFu Jasona odporúčam všetkým mojim priateľom, ktorí sú ohromení jeho profesionalitou a pokračujem v ďalšom šírení jeho práce.

Melissa L

Dlho som trpela chronickými bolesťami chrbtice, ktoré mi začali po páde z koňa. Fyzioterapie, cvičenia sprevádzané bolestivými úkonmi mi dokázali uľaviť od bolesti iba na chvíľu. V januári som sa zranila opäť pri zrážke počas lyžovania. Moje predošlé zranenie a následne pád z lyží ma dostali do situácie, že som bola v bolestiach neustále. Mohla som robiť čokoľvek, nič mi nepomá

halo. Nebola som schopná už jazdiť na koni, ani lyžovať a robilo mi problém ísť dole schodmi. Toto všetko ma začalo vážne znervózňovať.

Odvtedy ako pracujem na sebe so ShiFu Jasonom som naozaj ohromená svojim zlepšením a už viac nemám bolesti. V prípade ďalšieho možného zranenia som si istá, že moje zotavenie bude omnoho rýchlejšie. Nemôžem tomu ani sama uveriť ako sa cítim omnoho viac fyzicky silná a fit.

Kúpila som si nového koňa a môžeme spolu konečne trénovať bez problémov, moja rovnováha je späť. Navrátenie fyzickej sily a rovnováhy mi dodali dôveru k výcviku mladého koňa. To je niečo, čo som neverila, že budem ešte schopná. Trénovanie koňa je pre mňa veľmi dôležité, napomáha mi to zbaviť sa stresu. A dokonca som schopná opäť závodne pretekať na koňoch.

Techniky, ktoré som sa naučila od ShiFu Jasona, sú pre mňa neoceniteľné a odporúčam ho ľuďom, ktorí chcú rehabilitovať a získať späť ich kondíciu a zdravie.

Paul Helm

Už viac ako 15 rokov mám bolesti chrbta a bol som presvedčený, že to tak bude už po zvyšok môjho života.

Len po niekoľkých stretnutiach so ShiFu Jasonom sa bolesť chrbta zázračne vytratila. Dokonca aj po mesiacoch, keď som už nemal sedenie s Jasonom, bolesť je stále preč.

Jeho odbornosť pri riešení a odstraňovaní fyzických potiaží je úžasná. Podľa môjho názoru je Jason najlepším terapeutom, s ktorým som sa stretol a s jeho vedomosťami a odbornosťou prevyšuje všetkých. Bez váhania odporúčam jeho služby všetkým ostatným.

 

Philip W

Mám 40 rokov a môj životný štýl bol občasné, alebo žiadne cvičenie, dobré jedlo a kvalitné víno. Za určitej podpory mojej manželky, ktorá poukazovala na moju zlú kvalitu života som usúdil, že potrebujem pomoc.

Obrátil som sa na ShiFu Jasona Deana a posledných 18 mesiacov mi pomáhal zlepšiť kvalitu môjho života.

Najdôležitejšia vec, pokiaľ ide o mňa, je to, že moja flexibilita sa neuveriteľne zlepšila. Moja schopnosť plniť úlohy v našom dome, ako napríklad: dostať sa do spodnej skrinky zozadu, plaziť sa v uzatvorenom priestore, aby som bol schopný dostať sa k elektroinštalácii a opraviť ju. Nehovoriac o mojej kondícii ako som mal problém vyjsť na svah. To všetko sa zlepšilo. Všetko je teraz pre mňa jednoduchšie a príjemnejšie, bez námahy.

Veľmi oceňujem pokojný, priateľský, ale presvedčivý štýl ShiFu Jasona. Počas sedení je Vašim partnerom a nebojuje proti Vám, jeho prístup je veľmi chápavý. ShiFu Jasonova zručnosť pracovať s Vašim telom a budovať rovnováhu a svalovú silu,  značne zmiernila problémy, ktoré som mal za posledných viac ako 30 rokov, takže ma teraz nič netrápi. Je evidentné, že vie ihneď rozpoznať základný problém, ktorý treba riešiť.

Už nestonám a nehovorím „UUUUFF!“, keď vstávam z kresla, ďakujem Vám ShiFu Jason

Rachel Winfield

Mala som veľké bolesti chrbta, sedieť bolo pre mňa veľmi nepohodlné, neustále som musela meniť pozície, ale bolesť neustupovala. Trvalo to niekoľko rokov a brala som to ako bežnú súčasť môjho dňa, nebrala som to ako niečo závažné.

Ak sa obzriem späť teraz, tak sa divím sama sebe, že som s tým tak dlho nič nerobila. Absolvovala som vstupnú konzultáciu u ShiFu Jasona Deana počas, ktorej mi zostavil program terapií a cvičení na zlepšenie kondície a vybudovania svalovej hmoty na posilnenie tela.

Po tom, ako som sa venovala bojovým umeniam a karate v minulosti, mala pravidelné tréningy vo fitness, som si myslela, že mi to všetko pomohlo vybudovať pevné a zdravé základy pre moje telo. Mýlila som sa. Už počas prvého sedenia mi bolo ukázané, že som zle cvičila a všetky problémy s bolesťou chrbtice boli toho dôkazom.

Po mesiaci práce so ShiFu Jasonom jedenkrát do týždňa, som zistila, že moje pohyby sú jednoduchšie, moje techniky boli silnejšie a čo viac, nemala som bolesti chrbta. Proste zrazu len tak zmizli, akoby nikdy ani neboli. Moje telo začalo pracovať lepšie celoplošne, predtým som vnímala viac výkonnejšie iba niektoré časti tela. Moje telo cítim ako celok, zosynchronizované so mnou a všetko je pre mňa teraz omnoho jednoduchšie.

Po celodennom sedení som dnes schopná urobiť 50 klikov bez prestávky a bez problému.

 

Tony Roche

Píšem Vám, aby som sa Vám poďakovali za obrovskú pomoc, ktorú ste mi poskytli.

Trpel som dlhodobo chronickou bolesťou chrbta a rovnako ako mnoho ďalších takto trpiacich, som absolvoval konzultácie a liečby lekárov, rôznych špecialistov, ale bezvýsledne.

Každý deň som užíval silné lieky proti bolesti, ale tie len maskovali bolesť a navyše po dlhšom užívaní už prestávajú účinkovať a ja som bol opäť v agónii.

Uplynulo 5 mesiacov od ukončenia 12-týždňového liečebného programu s Vami a som rád, že môžem potvrdiť, že som odvtedy neužil žiadnu tabletku od bolesti. Zistil som tiež, že môžem sedieť na stoličke bez ťažkostí.

Budem Vás odporúčať všetkým, čo majú bolesti chrbta. Zmenili ste mi život, tým čo ste pre mňa urobili.

 

Craig Marshall

Predtým ako som začal trénovať so ShiFu Jasonom, moje tréningy neviedli nikam. Cvičil som určitý pohyb, ale zmeny na mojom tele neboli viditeľné, moje tréningy boli proste nanič a boli pre mňa nudné.

Keď som začal trénovať so ShiFu Jasonom, všimol som si pozoruhodné zlepšenie môjho držania tela, zlepšenie rovnováhy, lepšiu flexibilitu, technika bola prepracovanejšia a zmeny na mojom tele boli evidentné.

Momentálne cvičím podľa programu zostaveného ShiFu Jasonom špeciálne pre mňa. Tréningy robím s nadšením a konečne dávam môjmu telu čo potrebuje každý deň. Mám pocit, akoby som precvičoval každý sval na mojom tele z viacerých uhlov. Nuda z mojich tréningov úplne vymizla.

Okrem individuálneho programu tréningu absolvujem pravidelne privátne sedenia so ShiFu Jasonom. Po každom sedení odchádzam s pocitom, že som dosiahol úroveň, o ktorej som neveril, že som schopný. Všetky moje chybné techniky boli vymazané a nahradené novými, účinnými.

Dôrazne odporúčam ShiFu Jasona každému, kto chce zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a pocítiť blahodárne účinky jeho tréningov. Všetci tí čo máte radi výzvy a chcete zažiť prekvapenia čo všetko Vaše telo dokáže, vrelo odporúčam Shifu Jasona.