Home » TAOISTICKÁ MEDICÍNA » Privátne liečenia Taoistickou medicínou

Privátne liečenia Taoistickou medicínou

ShiFu Shi XingLik pôsobí priamo na Slovensku a pokračuje tak v naplnení svojho poslania. Realizuje pravidelné privátne terapie, na ktorých sa zameriava na klientove zdravotné problémy akútneho a tiež chronického charakteru.

Filozofia Taoistickej medicíny spočíva v rovnováhe nášho fyzického tela, vedomia a podvedomia. Počas terapie zažijete jedinečnú metódu, ktorou sa dokáže Vaše telo vrátiť späť do plnej rovnováhy a opäť sa tak navráti proces samoliečenia, ktoré bolo, je a vždy bude neoddeliteľnou súčasťou nášho bytia.

Jeho jedinečná terapeutická technika je odvodená z Taoistickej medicíny. Privátne liečenie začína diagnostikou Vášho tela a následne ShiFu realizuje terapiu počas, ktorej sa zameriava na vytvorenie rovnováhy prostredníctvom nervového systému, svalovej štruktúry, odblokovaním a harmonizovaním meridiánov Vášho tela. Po terapii Vám ShiFu vždy odporučí ako doma pokračovať v liečení.

Na terapie je potrebné sa objednať telefonicky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a s jedinečným spôsobom, a preto Vám počas telefonátu radi povieme podrobnosti a poskytneme konzultáciu a odporúčania.

Terapia chronických a akútnych ochorení pohybového aparátu

Počas terapie sa ShiFu zameriava na Vaše akútne a chronické bolesti. Venuje sa  posilneniu svalových štruktúr, uvoľneniu svalového napätia a následne úprave pozície kĺbov.

Je veľmi vhodná pri chronických a akútnych bolestiach chrbta, krčnej chrbtice, bedrových kĺbov, pri emočných a orgánových ochoreniach a je dokonalá pre zlepšenie športového výkonu.

 

Terapia orgánových meridiánov

Jedná sa o terapiu, počas ktorej sa ShiFu zameriava na diagnostikovanie prúdenia a možnej blokády Čchi v energetických dráhach tela (nazývajú sa aj orgánové meridiány). Akonáhle sú blokády vyčistené, Vaše telo ihneď rozpozná novonadobudnutú rovnováhu a povedie Vás k sebaliečebnému procesu, ktorým sa snaží navrátiť späť k plnohodnotnému zdraviu. Je vhodná na liečenie emočných ochorení, orgánových ochorení, vyčerpanosti, stresu, vírusových ochorení, rôznych metabolických ochorení, autoimunitných ochorení, hormonálnych porúch, neplodnosti a iných ochorení.